UAH
  • EUR
  • USD
Інтернет-магазин товарів для манікюру
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-вс: 10:00–19:00

 

0
Мій кошик

Воскоплави

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Воскоплави - надійні помічники у видаленні зайвого волосся

Косметичні процедури, які легко проводити в домашніх умовах, допомагають заощадити багато часу та грошей. Найбільш вигідною є інвестиція в апарат для видалення небажаного волосся, зокрема у воскоплав - нагрівач воску для депіляції та пасти для шугарінгу. Його також використовують у професійних косметологічних кабінетах і салонах краси.

Адже видалення волосся воском - дуже ефективно. Трохи попрактикувавшись, можна навчитися виконувати собі депіляцію не гірше за професійну косметологиню. Після процедури шкіра залишається гладкою від 3 до 6 тижнів, волосся росте слабше і тонше, що зменшує біль після кількох сеансів.

Купити воскоплав та інші товари для депіляції із доставкою по всій Україні пропонує інтернет-магазин Qrasa.

Що таке воскоплав  і чому його краще використовувати?

Віск чи цукрову пасту можна нагрівати будь-яким способом - на водяній бані або в мікрохвильовій печі. Однак користуватися воскоплавом для депіляції в домашніх умовах - набагато простіше, зручніше, а головне - безпечніше, ніж альтернативними методами.

Воскоплав - це прилад, який не тільки рівномірно розплавить віск, а й:

  • забезпечить безперервне нагрівання воску у потрібній кількості. Вам не доведеться постійно бігати до плити або мікрохвильової печі й розігрівати віск, тому ви зможете повністю зосередитися на видаленні волосся;
  • дозволить регулювати температуру нагрівання в залежності від виду воску та чутливості шкіри;
  • допоможе заощадити чимало грошей, відмовившись від послуг професійної косметологині. Іноді ціна, за якою придбаний воскоплав для депіляції, може окупитися вже після першої самостійної процедури;
  • попередить опіки шкіри , що зазвичай трапляються через виймання гарячого воску з каструлі чи мікрохвильовки;
  • займе мінімум місця під час процедури та зберігання.

Класифікація воскоплавів

Виготовляють три типи воскоплавів для депіляції :

  1. нагрівач воску для роликових картриджів. Роликові воскоплави добре лежать у руці, невеликі та ергономічні. Їхня стандартна ємність становить 100 мл. Використовують віск у касетах - вузьких чи широких - у залежності від розміру оброблюваної ділянки. Картридж із воском слід розмістити у пристрої між двома нагрівальними пластинами. Після нагрівання віск наноситься з нагрівача безпосередньо на шкіру, тому для цього не потрібно використовувати шпателі. Віск і волосся видаляються за допомогою спеціальних одноразових смужок. Виготовляють роликові воскоплави для депіляції з кабелем живлення або док-станцією для одного або декількох пристроїв;
  2. нагрівач для твердого воску, парафіну та цукрових паст. Баночні воскоплави потрібні для того, щоб розігрівати віск у гранулах, таблетках і банках. Температуру нагрівання можна регулювати за допомогою ручки чи кнопок. Розплавлений віск чи паста для шугарінгу наноситься на шкіру за допомогою шпателя і видаляється рукою чи спеціальними смужками. Зазвичай у моделях меншої ємності (400-500 мл) контейнер можна зняти, що полегшує очищення пристрою;
  3. багатофункціональний воскоплав для депіляції. Це поєднання кількох баночних, касетних або баночного та касетного воскоплава для одночасного нагрівання банок 400-500 мл та 2-3 картриджів. Такий пристрій дозволяє використовувати віск різного виду (холодний, теплий, гарячий) та температури для депіляції різних зон. Він корисний у професійних салонах краси, оскільки дозволяє проводити процедури кільком клієнтам одночасно, використовуючи різні методи видалення волосся та види воску чи цукрової пасти.

Який купити воскоплав  для депіляції?

Зараз у продажі є багато схожих моделей нагрівачів воску. Однак вони можуть відрізнятися за кількома важливими параметрами, на які необхідно звернути увагу.

1. Потужність. Чим більша потужність у воскоплава , тим швидше він зможе розплавити віск. Картриджний воскоплав повинен мати потужність не менше за 20-65 Вт. Інакше буде здатен лише розплавити віск, але не нагріти його настільки, щоб вирвати волоски. Нагрівач середньої потужності (близько 40 Вт) може підготувати віск для депіляції приблизно за 25 хв. Більш потужний (65 Вт) - за 20 хвилин. Нагрівальні станції, що складаються і 2-3 картриджних воскоплавів мають потужність 80-150 Вт.

Потужність баночних нагрівачів для твердого воску та цукрових паст:

  • 80-150 Вт для моделей об'ємом 400-500 мл;
  • 160-350 Вт для моделей з об'ємом 800-1600 мл.

Нагрівання 400 мл воску на потужності 100 Вт займає близько 20-25 хв.

Багатофункціональні обігрівачі мають потужність приблизно 200-350 Вт і здатні одночасно нагріти, наприклад, 400-грамову банку воску та 3 картриджі за 20-25 хв.

2. Місткість. Стандартна ємність картриджних воскоплавів становить 100 мл. Валик покриває шкіру тонким шаром воску. Одного картриджа об'ємом 100 мл вистачить для депіляції ніг (від стегон до щиколоток), передпліч і пахв.

Баночні воскоплави мають ємність 400-500 мл. При нанесенні воску шпателем витрачається трохи більше, ніж при нанесенні валиком. Тому 400 мл воску вистачить приблизно 3 процедури. Однак цей віск можна залишати у пристрої та нагрівати його пізніше. Якщо вам потрібно нагріти більше воску, є нагрівачі ємністю приблизно 800 мл, в які вміщуються 2 банки по 400 мл кожна або одна банка об'ємом 700-800 мл.

У деяких моделях є місце для банок ємністю 400 та 800 мл або двох банок по 800 мл.

3. Регулятор нагрівання та термостат. Більшість баночних воскоплавів мають регулятори температури у різних діапазонах  (низька-середня-висока). Це робиться за допомогою ручки або кнопок. Після встановлення потужності нагріву пристрій підтримує температуру на відповідному рівні. Деякі моделі оснащені кнопками для встановлення автоматичної програми нагрівання для різних типів воску для забезпечення оптимальних умов плавлення. У воскоплавів із рулонними картриджами регулювання ступеня нагрівання зустрічається набагато рідше. Однак найчастіше такий нагрівач швидше досягає температури, що підходить для депіляції, і здатний підтримувати її деякий час після відключення апарату від електромережі. Для запобігання перегріву він автоматично вимикається.

4. Дисплей. Деякі воскоплави для депіляції мають цифрові дисплеї, що показують температуру воску. Це практично, оскільки допомагає точно регулювати температуру і дає впевненість, що віск чи паста не обпалить шкіру.

Якого бренду краще обрати воскоплав ?

В асортименті інтернет-магазину Qrasa представлені воскоплави від таких відомих виробників, як Bucos, Global Fashion, Pro-wax, Wax, SMOOTH. Вони відрізняються об'ємом чаші, кількістью банок або роликів, можливістю регулювання температури та наявністю цифрового дисплею.

Поширені питання про воскоплави

Чи можна використовувати будь-який тип воску у воскоплаві ?

Баночні моделі призначені тільки для нагрівання твердих видів воску та паст для шугарінгу. Касетні - для вставки картриджів із воском.

Яка оптимальна температура для розплавлення різних видів воску для депіляції ?

Режим вибирається в залежності від чутливості оброблювальної ділянки тіла:

  • холодного воску - до 45 °С,
  • теплого - 45-55 °С,
  • гарячий віск - понад 60 °С.

Чи є у воскоплавах функція автоматичного вимкнення?

Так, ця функція є здебільшого у професійних і комбінованих моделях. Зокрема в баночних, зрідка - у картриджних.

Який максимальний об'єм воску, який можна розтопити в воскоплаві?

Баночний прилад здатний розігріти 400, 500, 800 мл. Усі воскові картриджі мають стандартний об'єм - 100 мл.

Чи можна використовувати воскоплави  для ароматерапії? Наприклад, для розтоплення ароматизованого воску?

Теоретично - можна, адже він призначений для розплавлення твердого воску та парафіну. Але небажано цього робити, бо можна зіпсувати механізм. Краще використовувати цей пристрій за безпосереднім призначенням, тобто для нагрівання воску для депіляції.

Як чистити воскоплав  після використання?

Треба злегка нагрівати банку і протерти її стінки олією. Це допоможе розчинити віск. Для зручності можна використовувати шпатель із намотаною на нього одноразовою серветкою або марлею. Потім ємність протерти спиртом, промити та висушити.

Що ще потрібно придбати для депіляції, окрім воскоплава ?

Вам знадобляться:

  • віск чи цукрова паста;
  • дерев'яні палички для нанесення рідкого воску;
  • багаторазовий металевий шпатель. Із міркувань гігієни його не можна використовувати у салонах краси, а лише в домашніх умовах;
  • смужки для видалення м'якого воску та воску для валиків;
  • косметичний тальк для нанесення перед депіляцією. Він забезпечує більшу адгезію до волосся та меншу адгезію до шкіри, захищає її від подразнення;
  • олія до і після депіляції готує шкіру до процедури, допомагає позбутися залишків воску, живить і зволожує шкіру.
Вгору