Гель-фарби
Є6 продуктів.
Показано 1 - 6 з 6 елементів

Фільтр за:

 • 4 Відгуки
  Гель-фарби KODI (4 мл)

  Гель-фарби Kodi– найкращий помічник при виконанні найрізноманітніших малюнків на нігтях. Завдяки своїй щільній структурі вони зовсім не розтікаються, і Ви можете створювати будь-які, навіть самі вигадливі візерунки, а їх насиченість та яскравість кольорів зроблять Ваш манікюр унікальним і неповторним.

  57,00 грн.
  вибрати колір
 • 8 Відгуки
  Гель-фарби CANNI (5 мл)

  Гель-фарби Canni (канни) мають дуже велику палітру, що складається з 140 квітів, яка дозволить вам створити будь-які дизайни. Зручність та легкість в роботі. Висока якість, все це про гель фарби канни.

  35,00 грн.
  вибрати колір
 • 5 Відгуки
  Гель-фарби My Nail (5 мл)

  Гель фарби My Nail (Травень нейл) дозволять Вам виконати будь-які візерунки на нігтях. Висока якість і гарна ціна не залишать вас байдужими.

  55,00 грн.
  вибрати колір
 • 2 Відгуки
  Гель-фарби PNB (5 мл)

  Гель-фарби PNB – найкращий помічник при виконанні найрізноманітніших малюнків на нігтях. Завдяки своїй щільній структурі вони зовсім не розтікаються, і Ви можете створювати будь-які, навіть самі вигадливі візерунки, а їх насиченість та яскравість кольорів зроблять Ваш манікюр унікальним і неповторним.

  99,00 грн.
  вибрати колір
 • Гель-краски Adore (5 мл.)

  Гель-краски Adore (Адоре) имеют очень красочную палитру, которая позволит вам создать любые дизайны. Удобство и легкость в работе.Высокое качество, все это про гель краски наоми. Гель-краски Adore – это качественная и насыщенная палитра самых разнообразных цветов и оттенков, что позволит Вам создать неповторимые элементы дизайна

  75,00 грн.
  вибрати колір
 • Гель паутинка Canni Spider Gel (8 мл.)

  Гель паутинка Canni Spider Gel  (8 мл.)

  100,00 грн.
  вибрати колір

Гель фарби для нігтів

Руки дівчини і справжньої жінки, особливо в тенденціях сучасного світу, повинні бути доглянутими і красивими. Це як не можна краще дозволяє продемонструвати акуратність і красу жіночої природи. Важливим елементом, який повністю відображає ці 2 характеристики, є нігті. Жіночий манікюр може бути просто доглянутим і непомітним, а може представляти собою цілий твір мистецтва. Останній напрям, мальовничого розфарбовування нігтьової пластини, популяризувати стали відносно недавно, але вже увійшло в моду і стало досить популярним. Особливо часто стали застосовувати гель-фарби в області манікюру, який суттєво розширив межі нанесення малюнків і створення неповторного образу.

Що з себе являє гель-фарба?

Трохи раніше був створений гель-лак, який знайшов широке застосування в нарощуванні нігтьової пластини, з моделюванням різної форми і варіацій. Гель-фарба – новий підрозділ, чиє призначення більше в естетичному задоволенні потреб жінки, ніж в створенні форми. Завдяки розробці гель-фарби відкрилися нові горизонти для створення і підкреслення неповторного жіночого образу, з чим і стали працювати манікюрні майстра. Для нанесення гель фарб треба використовувати кисті для манікюру.

Про переваги гель-фарби для створення дизайну нігтьової пластини
На відміну від звичайних складів, які можна знайти в манікюрних магазинах для створення малюнка на нігті, якісні гель-фарби володіють такими незаперечними перевагами:  1. Можливість створювати нові й оригінальні відтінки, незважаючи на всю убогість колірної палітри, що випускається виробниками гель-фарб;

  1. Рівна поверхня при моделюванні малюнка, відсутність бугрів і нерівностей;

  1. Без полімеризаційною лампи фарба не застигне, що істотно подовжує терміни моделювання малюнка;

  1. Легке нанесення і немає розпливаються ліній;

  1. Насиченість колірної палітри;

  1. ��е потрібна зайва обробка нігтьової пластини;

  1. Довговічність малюнка.Де купити гель-фарби?

У нашому інтернет-магазині у вас є прекрасна можливість замовити гель-фарби від провідних виробників сучасності. Гель-фарби для нігтів надаються в широкому асортименті, що дозволяє підібрати найбільш підходящу по смаковим уподобанням. На гель-фарби для манікюру ціна залишається в межах лояльної цінової політики, що дозволяє розташовувати якісним товаром за приємною ціною. Гель-фарби (Україна) відправляються у всіх густонаселені міста, зокрема можна там гель-фарби купити: Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Харків, Одеса та інші.

Гель-фарба – це Ваш незамінний помічник в створенні неповторного дизайну нігтів. Завдяки своїй простоті у використанні дизайн нігтів за допомогою гель-фарб доступний не тільки професійним майстрам в салонах, але і будь-якому новачкові в домашніх умовах. Для створення приголомшливих дизайнів з допомогою гель-фарб потрібно лише вибрати підходящий відтінок і застосувати свою уяву. Працюючи над дизайном нігтів за допомогою гель-фарб, Ви абсолютно ні в чому не обмежені, адже можна використовувати чисті відтінки, а можна змішувати різні кольори один з одним або з іншими матеріалами, створюючи найрізноманітніші візерунки і малюнки на нігтях.
Будь майстер відмінно знає, що найважливіше – це безпека для нігтів, тому гель-фарбу можна назвати незамінною і необхідною річчю в арсеналі кожного поважаючого себе майстра. Адже гель-фарби абсолютно безпечні для нігтів, вони не завдає абсолютно ніякої шкоди поверхні нігтьової пластини. Гель фарбами можна малювати як по нігтю так і гель лаку.

Велика кольорова палітра і різноманітність брендів дозволить Вам вибрати колір на будь-який смак. Гель фарби відмінно сохнуть в різних лампах для манікюру і дуже добре носяться, що дозволить Вам створити неповторні елементи дизайну. Гель фарби це відмінний сучасний засіб для дизайну нігтів.

Информация

Зробіть замовлення по телефону:

+38 (050) 393 10 33

+38 (063) 360 03 96