UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-вс: 10:00–19:00

 

0
Мій кошик

Фрезери для нігтів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Фрезери для манікюру та зняття гель-лаку

Усе більше жінок наважуються на самостійне виконання манікюру та педикюру в домашніх умовах. 

В Україні цей тренд почав набирати популярності під час ковідного карантину, коли надовго закрилися перукарні, салони краси та нейл-студії, і продовжився на початку повномасштабного військового вторгнення. 

Навіть ті майстрині та клієнти, які раніше надавали перевагу класичному обрізному манікюру, стали роботи апаратний за допомогою машинки-фрезера.

Придбати фрезер для нігтів із доставкою по Україні пропонує інтернет-магазин Qrasa.

фрезери для манікюру

Переваги фрезера для манікюру

Манікюрний дриль, апарат або фрезер для манікюру, - необхідний інструмент для кожного професійного нейл-майстра і для тих, хто доглядає за своїми нігтями на руках і ногах самостійно. Він ефективно видаляє кутикулу, очищує шкіру стопи від натоптишів і мозолів, знімає з нігтів усі види штучного покриття, надає їм потрібну форму та довжину, полірує нігтьову пластину.

Фрезер для педикюру та манікюру складається із тримача (ручки) та мікромотора (процесора). Центральною частиною його механізму є знімна головка - фреза. Підбираючи правильні насадки для фрезерів, майстер може проводити різні процедури догляду за нігтями рук, ніг і стоп.  

Купити фрезер для манікюру варто, тому що він:

  • значно скорочує час, що витрачається на догляд за нігтями. Позбавляє від багатьох зайвих ручних маніпуляцій, що займають багато часу, втомлюють майстра та клієнта, зокрема від вирізання кутикули, обпилювання та полірування нігтів;

  • забезпечує високу точність і багатофункціональність. Нігті на руках і ногах, для обробки яких використовували професійний фрезер для манікюру, виглядають набагато акуратнішими та естетичнішим до 3 тижнів;

  • позбавляє від необхідності застосування ремувера для зняття штучного матеріалу. Цей засіб містить ацетон та інші хімічні речовини, що можуть пошкодити нігтьову пластину та викликати алергічну реакцію;

  • запобігає пораненням кутикули, травмуванню нігтів і занесенню інфекції, адже зняття зайвого покриття та шкіри відбувається природними рухами на верхніх шарах епідермісу. Видаляє лише зайвий матеріал і відмерлі частинки шкіри;

  • економить гроші на придбання манікюрних інструментів та їхнє загострення. На відміну від ножиць, кусачок і лопатки, насадки, що містить стартовий набір для манікюру з фрезером, не потрібно віддавати майстру для загострення. Якісна обробка металевих інструментів коштує дорого, а купити фрези на заміну коштує набагато дешевше. 

Різновиди фрезерів для манікюру: домашні та професійні 

На ринку можна знайти моделі фрезерів для домашнього та професійного використання, що працюють від електромережі або оснащені акумулятором.

Фрезер для домашнього використання має переважно ручне управління. Він характеризується: 

  • компактними розмірами,

  • малою потужністю, 

  • низькою швидкістю (у середньому - до 20-35 тисяч обертів за 1 хв), 

  • простотою експлуатації. 

Професійний фрезер для манікюру та педикюру - більш потужний і складний у користуванні. Його швидкість може досягати 65 тисяч обертів на 1 хв, потужність - до 100 Вт. 

Більшість професійних моделей оснащені: 

  • системою захисту від перегріву, що вимикається автоматично;

  • вбудованим пилотягом, що видаляє нігтьовий пил і часточки шкіри під час роботи;

  • педаллю для регулювання швидкості роботи.

Тонкощі вибору фрезера для манікюру

Основний критерій вибору апарату для нігтів - функціонал. Для професійного застосування потрібен розширений функціонал для манікюру, моделювання, корекції та зняття штучних матеріалів з нігтів. Для педикюру більш важливі висока потужність та велика швидкість обертання насадки.

Від потужності залежить швидкість обробки нігтів. Пристрої для домашнього використання мають потужність до 30-60 Вт, професійні - від 60-100 Вт.

Кількість обертів - це швидкість обертання насадки у тримачі. Для професійного педикюру це число має бути не менше 35 тисяч обертів на хвилину. Але кількість обертів не залежить від потужності фрезера.

Крутний момент - наскільки швидко ручка машини набирає швидкість і як швидко ця швидкість втрачається при збільшенні навантаження. Для обробки проблемних (діабетичних) стоп із натоптишами підходить 3,5 Н/см .

Спосіб встановлення та транспортування - випускають портативні та стаціонарні пристрої. Перші можна легко транспортувати будь-куди. Їхня вага становить до 2 кг. Вони більш підходять для любителів і початківців. 

Другі призначені  для досвідчених професіоналів, які володіють всіма техніками обробки нігтів для експлуатації в манікюрному чи подологічному кабінеті. 

Метод керування - ручні та ножні апарати. У першому випадку всі важелі та кнопки розташовані на корпусі пристрою. У другому - частину функцій виконує педаль. Вона буває двох видів: 

  • для включення/вимкнення пристрою та регулювання швидкості, 

  • як у швейній машинці - чим сильніше натискаєш на педаль, тим швидше обертається насадка. 

Вважається, що моделі з ножною педаллю працюють швидше. 

Система захисту ручки від перегріву (вентиляція). Важливо, щоб повітрозабірний отвір не було закрито. Деякі пристрої мають функцію примусового охолодження ручки або спеціальні прорізи на її корпусі, розташовані ззаду або з обох боків. Також деякі моделі оснащені запобіжником від перегріву - при надмірному навантаженні вони вимикаються автоматично.

Є пристрої з вакуумним пилотягом, що видаляє нігтьовий пил і, найдрібніші частинки шкіри. Частіше моделі з ним використовуються для педикюру, бо розмір порошинок, що утворюються від манікюру досить малий. Вакуумні системи вимагають періодичної зміни мішків та обробки шлангів.

За фіксацією насадок фрезер для манікюру може бути: 

  • автоматичничним. Це найпрактичніший варіант, коли фреза встановлюється швидко та надійно; 

  • напівавтоматичним. Насадка фіксується поворотом ручки в один бік до клацання. Її заміна вимагає виконання тих самих дій, але у зворотному напрямку;

  • регульованим. Заміна насадки та її фіксація вимагає проведення кількох маніпуляцій.

Рівень шуму повинен бути мінімальним (щоб і не дратував ні майстра, ні клієнта). 

Вібрацій зовсім не має бути, бо це вони дають дуже неприємні відчуття. У якісних пристроях вібрації та нагріву не буде навіть під час роботи на максимальній швидкості.

Наявність реверсу - це саме та функція, яка дає можливість обертання вліво та вправо. Не у всіх фрезерах вона є. Але для професійного використання має бути.

Матеріал ручки. Існують фрезери з пластику та металу. Краще віддавати перевагу металевим ручкам.

Для домашнього використання немає сенсу купувати дорогі та потужні моделі. У таких умовах достатньо пристрою, що працює на 2,5-4,5 Вт. 

Якщо ви плануєте брати фрезер у подорож, він повинен бути компактним і легким, поставлятися в міцному пластиковому або металевому корпусі.

У салонах краси найчастіше використовують апарати потужністю від 5-7 Вт. Це забезпечує високу швидкість та ефективну обробку навіть найпроблемніших ділянок. 

Однак прилади потужністю менше 35 Вт відмінно справляються з манікюром, але навряд чи зможуть відшліфувати п'яти до ідеального стану. Для зручності зміна насадок здійснюється поворотом ручки. Щоб обслужити більше клієнтів, краще вибирати стаціонарні моделі з живленням від мережі. А для домашнього і похідного використання цілком підійдуть більш дешеві акумуляторні вироби.

Де краще купити фрезер для манікюру?

В інтернет-магазині Qrasa представлені у великому асортименті набори для гель-лаку та фрезери для нігтів, призначені як для роботи в салонах краси, так і для використання в домашніх умовах. 

На всі придбані електроприлади надається гарантія них 3 місяці. Таким чином ви страхуєте себе від купівлі неякісного товару.

Поширені питання про фрезери для манікюру

Які насадки входять у комплект кожного фрезера для нігтів?

Більшість наборів включають 5 фрез:

  • полум'я - для підняття кутикули та зачистки птеригію;
  • конус - для зрізу кутикули;
  • закруглений барабан (мікрофон) - для зачистки та полірування бічних валиків;
  • циліндр-полірувальник - для закриття кутикули, шліфування бічних валиків;
  • металевий циліндр зі знімними одноразовими накінечниками - для зняття штучного покриття з нігтьової пластини. Їх можна використовувати для чищення мозолів на пальцях і п'ятах.

До великих професійних комплектів входить до 30 фрез різного призначення.

Чи можна використовувати з фрезерами насадки інших брендів?

Так, бо всі вони виготовляються за однаковими технологіями та стандартами, але з різних матеріалів.

Яким є максимальний обертальний момент фрезера?

65 тисяч обертів за 1 хв.

Чи можна регулювати швидкість обертання фрезера?

Так, можливо збільшувати або зменшувати швидкість обертання насадки та змінювати її напрям.

Чи можна використовувати ці фрезери для педикюру?

Так, однак з іншими насадками, призначеними для полірування нігтів і шліфування п'ят.

Чи безпечний фрезер для використання для новачків?

Так, за умови уважного вивчення інструкції, перегляду навчальних відео та дотримання техніки безпеки.

Чи потрібне спеціальне обслуговування для фрезерів?

Ні, зазвичай якісні апарати працюють без поломок роками. Потрібно тільки до та після кожного використання (клієнта) протирати антисептиком ручку фрезера, а також промивати, знезаражувати та стерилізувати насадки.

Які рекомендовані техніки безпеки при використанні фрезерів?

Під час роботи корпус аппарату слід тримати під кутом в 45 градусів.

Не можна надовго затримувати фрезу на одному місці. Це може призвести до порізів та потертостей. Рухи мають бути плавними та неспішними.

Ідеальна швидкість обертання фрези - 12-15 тисяч обертів за 1 хв.

Вибір насадки залежить від стану шкіри та нігтів. Якщо вони м'ягкі та сильно ламаються, використовують керамічні дрібноабразивні фрези. Для загрубілої шкіри та жорстких ребристих нігтьових пластин підійдуть більш потужні насадки з крупним зерном.

Під час довготривалої роботи, пов'язанної з обробкою дуже запущених рук, через кожні 20 хв нужно делать перерву. Це дозволить уникнути нагрівання та подовжить строк експлуатації апарату.

Якщо кутикула дуже розрослася, рекомендовано спочатку розм'ягшити її ремувером, що містить кислоти. Потім треба насухо витерти пальці. Лише після цього починати обробку. Це допоможе скоротити час манікюру та уникнути випадкових розривів шкіри. Випадкові ранки потрібно обробити перекисом водню чи спеціальною кровоспинною рідиною.

Чи є ці фрезери придатними для професійного використання в салонах краси?

Так, вони призначені як для домашнього, так і для професійного застосування. Якість обробки нігтів більше залежить від досвіду та професіоналізму майстрині або користувачки апарату.

Вгору