UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-вс: 10:00–19:00

 

0
Мій кошик

Кусачки для манікюру

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Якісні кусачки  - гарантія гарного манікюру

У процесі створення манікюру велике значення мають нейл матеріали та інструменти. Без них неможливо виконати процедуру. А від їх якості буде залежати кінцевий результат.

Інструменти для манікюру мають бути виготовлені з надійних та міцних матеріалів.

Основними елементами будь-якого манікюрного комплекту є: ножиці для нігтів, кусачки та лопатки.

Кусачки для манікюру - це спеціальні інструменти, призначені для обрізання нігтьової пластини або кутикули, з метою створення доглянутого та охайного манікюру.

Вони можуть бути двох типів:

  • Щипці - це інструменти для манікюру, що складаються з ручок, сполучного вузла і стригучої головки з гострими ножами.
  • Кніпсер - це мініатюрний девайс у вигляді двох пластин, вільні кінці яких закінчуються різаками. Пластини з'єднані з важелем, і при натисканні на нього відбувається змикання ріжучих країв. Вони широко відомі своєю простотою та надійністю.

За призначенням кусачки ділять на два види :

  • для шкіри
  • для нігтів

Кусачки для обробки шкіри, також відомі як ножиці для кутикули, ідеально підходять для обрізного манікюру. Важливо, щоб такий інструмент був виготовлений з великою увагою до деталей та мав досконало заточені леза.

Особливості догляду

Для того щоб кусачки для нігтів служили тривалий час та залишалися гострими, потрібен регулярний догляд.

Кілька порад :

  1. Після кожного використання ретельно очищайте інструмент від залишків шкіри або нігтьового пилу. Використовуйте м'яку тканину, безворсові серветки або ватний диск, змочений спиртом. Для дезінфекції використовуйте стерилізатор.
  2. Регулярно змащуйте шарніри маслом для інструментів. Це допоможе підтримувати плавність руху та запобігти затупленню.
  3. Якщо ви помічаєте, що кусачки для нігтів стали менш гострими, віднесіть їх до майстерні на заточку. Не робіть це самостійно, ви можете пошкодити інструмент.
  4. Зберігайте кусачки в спеціальному футлярі або чохлі, щоб захистити їх від пошкоджень і пилу. Щоб уникнути корозії, не залишайте їх у вологому середовищі.
  5. Не використовуйте манікюрне приладдя не за призначенням. Наприклад для видалення етикеток або різання проводів.

Купуйте кусачки для нігтів в нашому магазині й дотримуйтесь порад з експлуатації, тоді інструмент буде служити ефективно та довго.

Поширені питання про кусачки для манікюру

Який термін служби мають кусачки , і які ознаки вказують на те, що їх пора замінити?

Термін служби може варіюватися від кількох місяців до років. Ознаки, що вказують на те, що їх пора замінити це: затупленість леза, наявність подряпин чи вибоїн, втрата блиску та корозія.

Чи можна використовувати кусачки для інших процедур, наприклад, видалення мозолів?

Кусачки , призначені для манікюру, не рекомендується використовувати для інших процедур. Вони мають свою геометрію та конструкцію, призначену для обробки нігтьової пластини. Якщо використовувати їх не за призначенням можна нашкодити собі, клієнтові та зламати інструмент. Для таких процедур краще використовувати спеціальні ножиці для видалення мозолів або педикюрні фрези.

Як обрати кусачки для твердої кутикули або товстих нігтів?

Для роботи з такими нігтями потрібні кусачки з посиленою конструкцією. У таких інструментах лезо збільшено до двох сантиметрів, що дозволяє без проблем коригувати навіть товсті та врослі нігті, не завдаючи шкоди прилеглій шкірі. Наші менеджери можуть проконсультувати та допомогти з вибором.

З яких матеріалів роблять кусачки ?

Кусачки для манікюру виготовляють з високоякісної нержавіючої сталі. Також вони можуть бути покриті спеціальними покриттями, такими як титанове або PVD, що підвищують їхню міцність і тривалість служби.

Як обрати кусачки для манікюру ?

При виборі інструменту слід віддати перевагу тим, у яких хід ручок плавний, а не тугий. Ручки інструмента не повинні міцно стискатись і не повинні відскакувати, якщо їх відпустити, вони мають плавно розходитися. Якщо при стисненні ви чуєте клацання, це може означати, що леза находять одне на одне, такі інструменти схильні до швидкого затуплення.

Вгору