UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-вс: 10:00–19:00

 

0
Мій кошик

Набори фрез для манікюру

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Набори насадок для фрезера - всі потрібні для роботи фрези

Більшість сучасних майстрів манікюру та педикюру відмовилися чи звели до мінімуму використання ріжучих інструментів під час процедур. Замість традиційних ножиць і кусачок вони застосовують фрезер для нігтів зі змінними насадками. Купити набір насадок для фрезера для різних випадків і завдань пропонує інтернет-магазин Qrasa.ua. Вони доступні для замовлення доставки по всій Україні. 

набір фрез

Основні переваги набору насадок для фрезера

  1. Охоплення всіх видів робіт - корекція довжини та форми нігтів, шліфування та полірування поверхні, зріз нігтьової пластини, підняття птеригію, обробка кутикули и навколонігтьової області, зняття штучного покриття, випилювання натурального нігтя з торця тощо.

  2. Обробка різного типу - нігтів не лише на руках, а й на ногах, а також позбавлення від ороговілих частинок шкіри і мозолей на стопах.

  3. Заощадження часу завдяки відсутності необхідності підбирати по одній фрезі з великого асортименту магазину.

  4. Економія грошей. Набір насадок для фрезера коштує дешевше, ніж купувати їх окремо. Це можливість придбати лише ті, що точно будуть використовуватися в роботі.

  5. Безпечність експлуатації, навіть для людей із діабетом за умови правильної стерилізації.

  6. Наявність чохла для зручного зберігання фрез в одному місці та їх транспортування.

Для чого потрібні набори фрез для манікюру?

Це універсальне рішення як для майстринь із досвідом у нейл-індустрії, так і для початківців у догляді та декорі нігтів. Завдяки готовим наборам ви можете відразу розпочати практикуватися, не витрачаючи час на збирання потрібного поєднання насадок.

У базовій комплектації набір фрез для фрезера стане відправною точкою для успішного старту майстра-новачка в нейл-індустрії. 

Досвідченій б'юті-майстрині він дозволить підвищити якість, безпечність і рівень надання послуг за рахунок використання одноразових наконечників і підбору фрези безпосередньо під тип шкіри та особливості нігтів кожного клієнта.  

Які набори фрез для манікюру є в асортименті інтернет-магазину Qrasa?

У нашому каталозі представлені такі типи наборів насадок:

  • базовий комплект фрез початківців;

  • стартовий набір, що зазвичай продається з фрезером;

  • мінімальний набір насадок для манікюру однакової абразивності чи одного виду;

  • базовий професійний комплект - фрези для зняття гель-лаку та інших видів штучних покриттів, виконання манікюру та\або педикюру;

  • універсальні набори насадок різної абразивності та жорсткості для вирішення максимальної кількості завдань;

  • набори фрез із різних матеріалів (алмазні, корундові, керамічні, твердосплавні, силіконові, фетрові тощо).

Поширені питання про набори насадок для фрезера

Скільки насадок для фрезера входить у набори?

У продажі є комплекти, до яких входить від 3, 5, 6, 10, 12, 30 штук фрез.

Чи включені в набір насадки різної форми та зернистості?

Така можливість реалізована переважно у професійних наборах. Там представлені насадки різної жорсткості (із насічками різного кольору) та з різних матеріалів. У домашніх та індивідуальних варіантах (майстер їх може придбати спеціально для певного клієнта чи, навпаки, клієнт це може зробити для себе) містяться: 1 керамічна фреза-кукурузка для зняття штучного матеріалу з нігтів, 1 круглий циліндр, 1 куля, 1 полум'я, 1 конус-шліфувальник зазвичай з насічкою одного кольору - синього чи червоного. За потреби можна завжди доповнити будь-який із цих наборів, замовивши в нас потрібні насадки окремо.

Чи потрібно стерилізувати насадки для фрезера? Як правильно це робити?

Так, це треба обов'язково робити до і після експлуатації, щоб на 100% гарантувати безпечність виконання процедур.

За вимогами санітарно-епідемічної служби, як і всі манікюрні інструменти, фрези мають пройти 3-ступеневу обробку. Спочатку їх треба промити під проточною водою, щоб очистити від пилу та частинок шкіри. Потім продезинфікувати у спеціальному розчині (Бланідас, Сульфаніос, Лізоформін тощо) протягом 60 хв, але не більше, щоб не пошкодити поверхню. Бажано це робити у спеціальному контейнері для фрез. Розводити препарат слід кип'яченою водою. Витерти насухо й обробити ультрафіолетом у стерилізаторі протягом 5-10 хв. Після цього - покласти в паперовий крафт-пакет, а потім у сухожарову шафу.

У домашніх умовах можна обмежитися промиванням фрез та обробкою готовим антисептичним розчином у спреї (Бацилон, Біолонг, Медіоцид тощо).

Які рекомендації по догляду та очищенню насадок?

Щоб фрези прослужили якомога довше, ніколи не залишайте їх у брудному та мокрому стані! Після кожного використання завжди промивайте, дезинфікуйте, повністю висушуйте та стерилізуйте.

Керамічні та твердосплавні насадки очищуються щіточкою для зняття пилу або за допомогою витяжки для манікюру (треба потримати їх над пристроєм). Тонкі алмазні фрези очищують за допомогою поролонового бафа. Насадку треба одягти на ручку, занурити в поролон, увімкнувши максимальні оберти. Тоді всі часточки залишаться в поролоні. Потім насадку треба все равно промити и висушити.

Як довго служать насадки з набору при регулярному використанні?

Це залежить від того, наскільки часто та інтенсивно їх застосовувати. Якщо робити манікюр, педикюр, нарощувати нігті та знімати гель-лак лише собі, зрідка - подругам, фрез вистачить на кілька років. Якщо правильно за ними доглядати, вони не втратять своїх властивостей.

Інша справа, коли майстриня щодня чи через день виконує по 5-10 процедур. Тоді нові алмазні фрези слід купувати раз в 1-2 місяці. Твердосплавні та керамічні оновлювати щопівроку.

Якщо працювати зі стертими насадками, обробка буде неприємною, болісною та неякісною. Можна залишитися без клієнтів, травмувати себе чи занести інфекцію.

Яка фреза має бути в наборі для зняття гель-лаку?

Твердосплавна або керамічна кукурузка з синьою або зеленою насічкою. Вона знімає покриття, не нагріваючись і не травмуючи поверхню нігтя та шкіру. Грубими фрезами працюють по топовому покриттю, захоплюючи колір. М'якими з дрібним абразивом - знімають залишки кольорового покриття до основи.

Як зрозуміти, що треба терміново оновити насадку?

  • Поверхня фрези стала гладенькою, бо на ній більше немає абразиву.
  • Насадка стала постійно забиватися пилом від матеріалів і часточками шкіри.
  • На її поверхні криве чи місцями відсутнє напилення, з'явилися інші дефекти.
  • Фреза перестала очищати птеригій та нігтьові валики. У деяких випадках вона може викликати вібрації ручки фрезера, а не механізм апарату.
  • На насадку постійно хочеться більше натиснути, але від того вона більше не знімає - тільки робить боляче.

Чому фреза може бити по нігтю на великій швидкості?

Щоб насадка оберталася плавно з великою швидкістю, апарат повинен мати достатню потужність. Якщо її не вистачає, при спробах працювати на високих швидкостях виникатимуть пробуксовки і різкі відскоки. Тож, справа не у фрезі. Для швидкої роботи потрібно мати більш потужний фрезер.

Вгору