UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-вс: 10:00–19:00

 

0
Мій кошик

Лампи для манікюру

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Лампи для манікюру та швидкого сушіння покриття

Якщо ви вирішили надавати клієнтам послуги з нарощування та дизайну нігтів чи робити покриття гель-лаком лише собі вдома, вам обов'язково знадобиться лампа для манікюру. Без неї надійна фіксація гель-лаку після нанесення або нарощування нігтів гелем неможливі. Манікюрний магазин Qrasa пропонує придбати з доставкою по всій Україні лампи для нігтів, що прослужать максимально довго й добре виконуватимуть свої функції.

лампи для манікюру

Які види ламп для манікюру є в каталозі інтернет-магазину Qrasa 

Випускають моделі цих пристроїв трьох видів:

  • ультрафіолетові - коштують найдешевше, вони характеризуються досить тривалим часом дії, адже одне затвердіння займає близько 120 с. Якщо кольори мають високу пігментацію, цей час слід збільшити. Зазвичай у ньому 2 чи 4 лампочки, які варто регулярно замінювати, оскільки вони часто перегорають, - кожні 3-6 місяців;

  • світлодіодні (лед лампи) - містять у конструкції від кількох десятків до 100 світлодіодів. Вони довговічні (розраховані на роботу протягом 50 000 годин, тому не вимагають частої заміни). Додатковою їхньою перевагою є низьке енергоспоживання пристрою. Цей пристрій набагато швидше фіксує покриття нігтів у залежності від обраної потужності - 10 до 99 с;

  • комбіновані (УФ/ЛЕД), що відомі як Dual LED, - наразі вважаються найбільш технологічно досконалими, бо поєднують у собі усі переваги ультрафіолетової та світлодіодної моделей. Вони працюють з усіма штучними матеріалами для манікюру та декоративними елементами. Саме ці моделі переважають в асортименті нашого інтернет-магазину. Більшість із них має вбудований датчик руху та таймер. Їхні форма та розмір дозволяють помістити всю руку із великим пальцем включно, а сучасний дизайн ідеально вписується в будь-який інтер'єр. Тому купити лампу для манікюру можна як для використання вдома, так і в салоні краси, нейл-студії чи навчальному центрі.

Принцип роботи лампи для манікюру

На відміну від звичайного лаку для нігтів, гель-лак містить спеціальні молекули-фотоініціатори. Вони поглинають УФ-випромінювання та вступають у хімічну реакцію, у результаті якої покриття твердне. На цьому процесі базується принцип дії лампи для нігтів. Це простий, але геніальний пристрій, що складається з УФ-світлодіодів, поміщених у корпус із місцем для руки. Після вмикання лампи ці світлодіоди випромінюють ультрафіолет. Коли щойно нафарбовані нігті помістити у лампу, фотоініціатори гель-лаку поглинають ультрафіолетове світло і запускають реакцію полімеризації. Відбувається процес з'єднання дрібних молекул, відомих як мономери, з утворенням більших структур, що називаються полімерами. Вони утворюють тверду пластичну текстуру покриття, яке може зберігатися протягом декількох тижнів без сколів і подряпин.

Чи можна висушити гель-лак без лампи? 

Існує кілька альтернативних способів полімеризації гель-лаку без лампи, але їхня ефективність дуже сумнівна.

  1. Холодною водою або заморожуванням. Потрібно опустити руки після нанесення покриття в холодну воду або в лід на 15 хв. 

  2. Потримати у морозильній камері нігті після фарбування протягом 2-3 хв. 

  3. Завчасне охолодження гель-лаку в морозилці за 20 хв до нанесення. Потім одразу його потрібно нанести на нігті, щоб консистенція не встигла нагрітися. Тоді охолоджений гель-лак висохне у кілька разів швидше.

  4. За допомогою рідин-каталізаторів, які використовують у будівництві та під час фарбування автомобілів. Зазвичай ці засоби виготовляють у вигляді спрею чи гелю. Після їх нанесення яких гель-лак висихає за 1-3 хв, але тримається недовго й може викликати алергічну реакцію.  

  5. Під впливом сонячних променів, але тоді потрібно просидіти майже цілий день на вулиці у спеку за температури не менше 30 С. У кращому разі - спалити шкіру на сонці, у гіршому - отримати сонячний удар. 

  6. Звичайним феном для волосся у режимі холодного обдування протягом 5 хвилин, тільки тоді буде результат. Хоча це і простий спосіб, але якість покриття буде низькою та його носіння нетривалим.

  7. Синьою медичною лампою для електрофорезу або тією, що використовується у стоматології. Ці прилади мають зовсім інший спектр уф-променів, тому можуть неповністю висушити покриття або зовсім спалити його разом із кутикулою та шкірою рук. 

Майте на увазі! 

Якщо матеріал погано висохне, незабаром манікюр може пошкодитися - покриття почне зморщуватися та відшаровуватися від нігтьової пластини. У деяких випадках під час висихання можливе сильне печіння з подальшим виникненням хімічного опіку або алергічної реакції. Це змушує більшість жінок відмовитися від гель-лаку на користь звичайних лаків чи акрилових пудр, хоча насправді треба правильно вибрати стартовий набір для манікюру та суворо дотримуватися технології нанесення гель-лаку та нарощування нігтів.  

Як обрати лампу для манікюру 

Найважливіший критерій, за яким обирається манікюрна лампа, - це не її дизайн, а  потужність. Бажано, щоб це були пристрої з регульованою потужністю або її автоматичним вибором цього показника у залежності від типу матеріалу, що наноситься на нігті. 

За розміром бажано вибрати ту лампу для манікюру, у якій поміститься не лише рука, а й нога. Це дозволить виконувати як манікюр, так і педикюр. 

Якщо ви збираєтеся працювати не лише стаціонарно у нейл-студії чи на дому, а їздите на виклики до клієнтів чи багато подорожуєте, надайте перевагу більш зручному, компактному варіанту невеликого розміру. Зазвичай у такому випадку обирається лампа для гель-лаку зі складними ніжками або нижньою знімною панеллю.

За формою лед-лампи можуть бути у вигляді:

  • моста - це легкі відкриті моделі, які можна переміщувати в будь-яке місце. Однак під час роботи світло має падати безпосередньо на нанесений гель-лак. Інакше промені розсіюються, відбувається неправильна фіксація покриття. Цей пристрій незамінний для невеликих корекцій, навчання нейл-арту, відпрацювання нових візерунків і прикрас;

  • кабінки, вбудованої з трьох сторін. Така манікюрна лампа забезпечує правильну фіксацію лаку на нігтях, більш стійке покриття й зводить до мінімуму ризик виникнення алергічної реакції на препарати. Деякі лед лампи мають вбудований цоколь із дзеркалом, що відбиває промені та прискорює затвердіння;

  • ліхтарика для сушіння одного нігтя - це кишенькова лампа на акумуляторі. Вона, як модель, що працює від USB та з'єднується з повербанком, виручає під час подорожей та в разі вимкнення електроенергії.

Поширені питання про лампи для манікюру

Яка буває потужність манікюрних ламп?

У каталозі нашого інтернет-магазину представлені UF\LED лампи потужністю 6, 8, 18, 24, 28, 36, 48, 54, 56, 60, 65, 66, 68, 72, 80, 84, 86, 88, 90, 96, 98, 108, 110, 120, 126, 168, 180, 248, 288 Вт. Чим вищим буде цей параметр, тим швидше буде нанесення покриття та стійкішим дизайн нігтів. Більш потужна лампа для манікюру заощаджує час виконання процедури, тому що прискорює висихання покриття. Для постійної роботи з клієнтами слід обирати лампи для нігтів, потужність яких щонайменше 48 Вт. В ідеалі - 54 та 72 Вт.

Яким є термін служби світлодіодів у лампі?

Залежно від бренду середній термін експлуатації світлодіодної лампи становить від 20 до 100 тис. годин, що відповідає 2083 дням і становить 5 років безперервної щоденної роботи. Якщо не користуватися нею щодня, вона прослужить набагато довше. Через 5 років яскравість її світіння знизиться на 35%, що значно зменшить швидкість висихання покриття та тривалість його носіння.

Чи безпечні лампи для манікюру для очей та шкіри?

Ультрафіолетове світло буває трьох видів: UVA, UVB та UVC. UVC має найвищу енергію і може бути надзвичайно шкідливим, але повністю поглинається атмосферою Землі. UVB - більш небезпечний вид. Саме він викликає сонячні опіки і деякі форми раку шкіри. UVA має найбільшу довжину хвилі, тому безпечніший за пряме сонячне випромінювання і найменш шкідливий. Усі лампи для нігтів використовують світло UVA. Його довжина хвиль УФА-світла ідеально підходить для запуску фотоініціаторів у гель-лаку для нігтів, змушуючи їх розривати свої зв'язки та ініціювати процес полімеризації.

Недавні дослідження вчених Американської асоціації боротьби з раком шкіри дійшли висновку, що лампи для гель-лаку UF\LED є безпечними для шкіри та очей. За 1 повну процедуру покриття гель-лаком організм вбирає лише 0,5-2,2% від місячної норми.

 

При правильному використанні ризики нанесення шкоди організму відсутні. Шкіра рук стійкіша до уф-променів у 4 рази, ніж шкіра обличчя та сітчатка очей, тому треба триматися подалі від увімкненого приладу.

 

Чи є ваші лампи придатними для професійного використання в салонах краси та нейл-студіях?

Ці пристрої підходять як для домашнього, так і для професійного застосування. Естетичність і стійкість покриття нігтів залежать від професіоналізму та досвіду майстрині, яка ретельно дотримується технології нанесення гель-лаку, чи нарощування нігтів, та якості матеріалів. Це умови, за яких, маючи бажання, можна зробити якісний манікюр і вдома.

Як часто необхідно замінювати UF\LED лампи для манікюру?

За стандартних умов експлуатації лампи здатні працювати без поломок щонайменше 1000 годин. Деякі виробники дешевих моделей використовують блоки живлення із низькоточними світлодіодами, що мають менший строк служби. Тому бажано купити лампу для манікюру від відомого бренду, із високою потужністю.

Чи можна користуватися цими лампами для педикюру?

Так, звісно. Але для зручності бажано обирати моделі зі складними ніжками або нижньою знімною панеллю. Адже не всі мають стопи мініатюрного розміру із низьким підйомом.

Чи дається гарантія на лампи для манікюру?

Ми прагнемо до того, аби робота з приладами, які придбані в нашому інтернет-магазині, була комфортною, приносила вам задоволення та прибуток. Тому на будь-яку лампу чи фрезер офіційна гарантія виробників становить 3 місяці. Вона є додатковим доказом якості продукту й того, що виробник контролює якість на кожному етапі виготовлення та перед реалізацією. У цей період ви можете звернутися до нас для вирішення будь-якого питання стосовно коректності роботи пристроїв.

Перед початком експлуатації приладу ознайомтеся з інструкцією та дотримуйтеся вимог виробника стосовно його правильної експлуатації. Протягом усього періоду гарантійного терміну необхідно зберігати чек, гарантійний талон і коробку від виробу. Це дасть можливість за необхідності здійснити гарантійне обслуговування за умови відсутності зовнішніх впливів і пошкоджень товару.

Який випадок вважається гарантійним?

Якщо протягом гарантійного терміну перегорів хоча б один світлодіод, зламався дисплей, вийшов із ладу блок живлення, перестав працювати сенсор або кнопки.

Які випадки не є гарантійними?

Механічні пошкодження (подряпини, тріщини, удари тощо), неповна комплектація (відсутні деякі деталі, коробка та гарантійний документ), зняття чи серійного номера чи штрих-коду, отримання заявки щодо некоректної роботи приладу після закінчення терміну гарантійного обслуговування.

Наскільки швидко виконуються гарантійні зобов'язання?

Від 2 до 14 днів у залежності від складності поломки. Якщо на цей час Вам буде ні з чим працювати, можемо тимчасово надати пристрій із нашого підмінного фонду. Його доставку та повернення оплачує покупець.

Що робити в разі гарантійного випадку?

Щоб була зрозумілою суть поломки, зніміть відео, де має бути чітко видно серійний номер лампи на наклейці зі штрих-кодом. Сфотографируйте гарантійний талон. Відправте це нашим консультантам, вказавши суть проблеми. При підтвердженні гарантійного випадку потрібно відправити обладнання для діагностики та ремонту. Якщо він стався протягом 14 днів із дня придбання, ми безкоштовно замінимо лампу та оплатимо всі поштові витрати. Після закінчення цього терміну доставка несправного приладу здійснюється за рахунок покупця.

Як правильно доглядати за лампою для нігтів, щоб вона прослужила якомога довше?

Чистити це обладнання слід щоразу після експлуатації за допомогою ватного спонжа, змащеного клінсером або антисептиком. При сильних забрудненнях використовуйте ремувер для гель-лаку. Якщо забруднення важко видалити, слід підчепити його дерев'яною паличкою. Намагайтеся уникати подряпин, які можуть пошкодити лампу. Не залишайте її увімкненою після закінчення роботи, адже блок живлення може сильно перегріватися.

Вгору